Otworzyłeś tą zakładkę, bo chcesz się dowiedzieć więcej na temat naszego klubu, prawda?

W przeciwnym razie, przecież nie otwierałbyś tej zakładki.

Poznaj Nas!

profilowe fb

Zacznijmy od nazwy – BoxingGym.

Przyznasz, że mało skomplikowana, łatwa do zapamiętania i w prosty sposób opisująca w czym się specjalizujemy. Przemyślane, czyż nie?

A wcale takie nie było.

Nasza nazwa powstała w prosty sposób –  połączyliśmy nasze dwie pasje: do boksu oraz treningu siłowego. Pasję do sportu wzbudziła w nas jedna rzecz – chęć stawania się lepszą, zdrowszą, silniejszą i pewniejszą siebie osobą.

Dzięki trenowaniu właśnie tacy się tutaj stajemy.

W końcu trening to nic innego, jak praca nad sobą, dbanie o siebie, pokonywanie swoich słabości i wątpliwości, kształtowanie charakteru, bycie silniejszym – fizycznie jak i psychicznie.

Wiesz już skąd wzięła się nazwa.

Teraz porozmawiajmy o klubie..

Czy BoxingGym jest miejscem, dla Ciebie?

Pomyślmy..

  1. Chcesz zacząć trenować na siłowni, ale nie masz żadnego doświadczenia? – BoxingGym jest, dla Ciebie.
  2. Trening jest Twoją pasją i szukasz miejsca, w którym mógłbyś dzielić tą pasję z innymi? – BoxingGym jest, dla Ciebie.
  3. Chcesz rozwinąć swoją sprawność fizyczną, zadbać o zdrowie, poprawić sylwetkę, poczuć się lepiej, być w lepszej kondycji, stać się pewniejszym siebie, dobrze spędzić wolny czas, odstresować się i wyładować nerwy? – BoxingGym jest dla Ciebie.

W dużym skrócie: Jeżeli masz masz ukończone 8 lat to BoxingGym jest miejscem, dla Ciebie.

W jaki sposób trenujemy?

  1. Bezpiecznie.
  2. Poprawnie.
  3. Efektywnie.

 

Możesz być pewny, że trenując w BoxingGym wykonujesz ćwiczenia w sposób poprawny technicznie. Na ten aspekt stawiamy w pierwszej kolejności. Odpowiednie wykonywanie ćwiczeń jest kluczem do osiągania efektów i trenowania w bezpieczny sposób, bez narażania się na kontuzje.

 

Jakie osoby możesz u Nas spotkać?

Uśmiechnięte, chcące się rozwijać, pomocne i wspierające, trenujące z pasją i zaangażowaniem. Takie osoby tworzą to miejsce. Taka panuje tutaj atmosfera. Cały klub został stworzony na tych fundamentach.

 

Przychodzisz, bo chcesz.

Trening nie jest dla Ciebie karą. Trening jest przyjemnością.

Przyjdź na trening!

Znajdziesz Nas na:

Ul. Zamiejska 31

Kłodzku